Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání u Sedláčků

      ZO ČSV Přeštice zve všechny zájemce na již tradiční přednášku  s následující besedou u př. Sedláčka (Příchovice 80). Tato se opět koná na 1. máje od 13.00, je určena "začínajícím i pokročilým včelařům" . Uvozovky jsem si dovolil proto, že se tam rok co rok schází většinou stále stejní "začínající a pokročilí" včelaři ze širokého okolí a obvykle se plynule přejde k aktuální včelařské situaci a široké výměně názorů všech přítomných. Účast bývá velká, protože možností setkání s okolními včelaři je velmi málo, a tak setkání u Sedláčků se dá přirovnat ke včelařské pouti. Občerstvení je zajištěno, stejně jako možnost nákupu základních včelařských pomůcek, případně objednání matek, jichž je př. Sedláček uznávaným chovatelem.

Za organizátory se na setkání těší předseda Zo ČSV Přeštice  Karel Prach, my účastníci děkujeme předem manželům Sedláčkovým za jejich pohostinost  !!!

Příjezd od Přeštic : za kapličkou na návsi vlevo vzhůru proti proudu potoka - nelze minout. S sebou registrační číslo chovatele pro zápis do prezenční listiny