Jdi na obsah Jdi na menu
 


Administrace 1 D

Dotace 1.D., registrace včelaře a stanovišť

Vážené včelařské přítelkyně, přátelé !

    Také letos, stejně jako v loni se my všichni musíme ve vlastním zájmu poprat s administrativou a dodat ZO ČSV náležitě vyplněné formuláře :

  1. Příloha k žádosti dotačního programu 1.D. Podpora včelařství ( žádost včelaře)
  2. Podklady pro „Statistický výkaz o včelařství v roce 2018“ (fyzická osoba)
  3. Potvrzení o registraci v ústřední evidenci ( jeden formulář  zašlu ZO ČSV Štěnovice, do Hradištka je zašleme společně za celou ZO. Kopii si nechám. Pokud jsem již originál odeslal/la sám/a, prosím o kopii, stačí i mejlem sken)

    Příslušné formuláře 1,2, jsou součástí Přílohy Včelařství 8/2018 nebo je možné je stáhnout ze stránek ČSV www.vcelarstvi.cz

        Také letos vyplňujeme parcelní čísla stanoviště. Pokud včelař  v Potvrzení o registraci  nalezne upozornění, že parcela není nalezena, lze si číslo parcely zkontrolovat na webu:   http://nahlizenidokn.cuzk.cz/  . Označením „stavební parcela“ se rozumí parcela pod stavbou (pokud ve stavbě máte umístěná včelstva), „pozemkovou parcelou“ je nezastavěná parcela (zahrada,louka,les…) na které jsou včelstva.

      Všechny uvedené podklady je třeba zpracovat a dodat do 15.9.2018 členům výboru ZO ČSV Štěnovice př. Liškovi, A. Křenkovi nebo mně (V potocích 543, Štěnovice), kteří tyto údaje vloží do CISu (Centrální informační systém ČSV) a následně zpracují žádost o dotaci 1D Výhradně na základě kompletních údajů v CISu bude členům  naší ZO ČSV poskytnuta dotace na zazimovaná včelstva !

                                                                                                                                                            Za výbor ZO:  O.Havlíček